Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
18

Коментарі
Никита   | 2.09.2008 21:36
Всього цього слід було чекати. Вихід один – пряме президентське правління. А там як Бог дасть.
Сезам   | 2.09.2008 21:44
Юлефани ніколи не славилися здатністю критичної оцінки подій, тверезої оцінки слів і дій лідерів цієї секти.
Так і є. Вже чекаю чергових докладних розповідей, що це хитрий план, який має на меті приспати ворога, а потім всім наступить щастя під брендом ЮВТ.
Президенту вже час діяти рішучіше.
Стрілець   | 2.09.2008 21:45
Кр-к,
на даний момент я думаю практично так само.
Відбувається узурпація влади в чистому вигляді.
Тут уже може й більше, ніж розпуск потрібне.
ЗаХар   | 2.09.2008 21:46
Никита:
Всього цього слід було чекати. Вихід один – пряме президентське правління. А там як Бог дасть.
Згоден. Довго не встрявав в суперечку не з любові до ЮВТ, а з поваги до наших НПвських юлефанів -патріотів України. Та далі мовчати не маю права. Вірна оцінка дана в заяві Яценюка
http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/main_left?art_id=127410&cat_id=33440
ANONIM   | 2.09.2008 21:55
використовують для антуражу дійсно щиро українські сили, які чи то здуру, чи під гіпнозом беруть в цій вакханалії участь.
Невже ті "українські сили" такі сліпі?
Олександр Терен
Никита   | 2.09.2008 21:57
Насамперед, хочу звернутися до свої опонентів.
Щоб почути: "у всьому винен Ющ?" Що Ви хочете чути від зомбі?

А я б хотів звернутися до Киянки особисто. Я завжди поважав її позицію суворого нейтралітету по лінії Ю-Ю і намагався вірити її впевненості, що в годину випробувань вони будуть з нами по один бік барикад.
Чи це ще не година випробувань?
Але наразі вони по один бік з ПР и комуністами, а отже – з Путіним:- (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
ЗЕРО   | 2.09.2008 22:07
Я ху... бєз баяна.Просто офігєть,навіть не знаю,як бути в данному випадку,хоч і згоден з паном Никитою про те,що це можна було б передбачити. Невже посил СП про зраду був упрєждающим кроком і наступний крок Президента на примирення також?Підтримую попередніх авторів.
amalik   | 2.09.2008 22:16
Вирок суворий, але справедливий. Стрілець додав дуже слушну пропозицію. Аби ж то Ющенко дослухався не тільки до порад Плюща.
ANONIM   | 2.09.2008 22:16
Така демократія, на такому етапі розвитку сьогодні Української держави ми знаходимося. Треба це перейти. – Яценюк. Він не перше так говорить, що така вона в Україні демократія. А я з ним не згоден. Це що твориться (і творилось), це не демократія, це бардак. Це та мутна вода, в якій рибу можуть ловить тільки деструктивні сили на кшталт комуністів.
Якщо ситуація буде загострюватись, я, чисто інтуітивно, прийму сторону Президента. Я так відчуваю. Парламент, це дуже багато людей, багато з яких викликають в мене просто несприйняття, ті ж комуністи, просто отторгнення. І я їм повинен довірять? Ні, я в цей момент за Президента.
Олександр Терен
Никита   | 2.09.2008 22:17
Оце й вам відповідь на пряме запитання А чем Ющенко хуже Януковича?, що його нам чотири рази поставили і ще кілька годин тому вимагали відповіді.
ANONIM   | 2.09.2008 22:27
"ЛЮБОЙ догоВОР с Россией не стоит даже той бумаги,на которой он наПИСАн."

БОЖЕ!СПАСИ нас от РУИНЫ,от СВОИХ почитателей Даладье,Чемберлена,Вин
ниченка,Литвина и ПРОЧИХ-от ВРАГОВ спасёмся САМИ!!!

Бабушка!-А шо настигло мадам ХИ-ХИ в Луганске?-Дык Божия кара!-И за шо?-
Дык за криминальный талант,блУд и постоянный обман народа!-И каким обра
зом?-Дык споткнулась о колючую проволоку!-И шо?-Дык смачно упала и поцело
вала шахтёрскую землю,хи-хи!-Да-а,Бог всегда ШЕЛЬМУ метит!!!

Наше дело ПРАВОЕ,а у них ЛУКАВОЕ!Мы победим,а ОНИ развеются как дым!!!
Слава Украине!Слава С.Бандере!
Несомневающийся ваш Лука Избушкин)))
ЗаХар   | 2.09.2008 22:30
Депутат від БЮТ Андрій Шкіль заявляє, що БЮТ не збирається ініціювати імпічмент президенту Віктору Ющенку...Який антидержавний закон ми ухвалили? Який би ми закон не проголосували, адміністрація президента звинуватила б нас у державній зраді і зраді національних інтересів", – додав він.

Депутат також заявив, що БЮТ не збирається йти в коаліцію з Партією регіонів, а зараз відбувається "перевірка коаліції на міцність".

Шкіль також висловив думку про те, що для подолання кризи всередині коаліції потрібно "сідати за стіл переговорів".

Це з УП. Колись і голосування за закон про кабмін було "ситуативним".
Руки, которьіе не предавали (лише продавали...)
Никита   | 2.09.2008 22:31
Россия вплотную занялась устранением Ющенко
І зараз, коли Путіну не вдалося устраніть Саакашвілі (поки що), невже хтось думає, що цей гітлеросталін 21 століття не застосує всі засоби, абсолютно всі проти Ющенка?
Олекса Косар   | 2.09.2008 22:39
+
Так то воно так. Але:
1. Мороз має те, що й заслужив. Був би не зрадником, якби пішов від БЮТ і НУ, але не пристав до ПР...
2. Чим обійми Ющенка з Ахметовим кращі від нинішніх дій БЮТ?
ЗаХар   | 2.09.2008 22:47
Кр-к | 2.09.2008 21:30
Насамперед, хочу звернутися до свої опонентів.

Ага, і я хочу. Вж три мінуси кинули, а жодного аргументу не надали