Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
13

Коментарі
Стрілець   | 26.10.2007 15:25
У Мандрівника з'явився конкурент?
Пайташ   | 26.10.2007 15:33
Стрілець:
У Мандрівника з'явився конкурент?
Та ні Стрільче. Я цим рідко бавлюся. Просто сподобалася замітка про це на сайті "УП" і коменти по ній. Та і день сьогодні дійсно чудовий.
Олена Олійник   | 26.10.2007 15:47
Та ні. Щонайменше, різні жанри.
Пайташ   | 26.10.2007 15:52
Олена Олійник:
Та ні. Щонайменше, різні жанри.
При чому тут жанри. Просто день чудовий і теплий не по осінньому.
Пайташ   | 26.10.2007 15:54
Це ще недобралися до моєї статті "пяні собаки". Ох доберуться. Мінусів з десяток наставлять. Ляпота.
Valeriy   | 26.10.2007 17:26
Пайташ:
Стрілець:
У Мандрівника з'явився конкурент?
Та ні Стрільче. Я цим рідко бавлюся. Та і день сьогодні дійсно чудовий.
Пайташ:
Олена Олійник:
Та ні. Щонайменше, різні жанри.
При чому тут жанри. Просто день чудовий і теплий не по осінньому.
Олена Олійник:
Та ні. Щонайменше, різні жанри.
Охх-ххх. Далась Вам эта поэзия. К тому же у нас дождь. И Странник никакой не мандривник. Стругацких почитайте. По их версии это прогрессор – представитель высокоразвитой цивилизации на планете с низкоразвитой цивилизацией. Что-то вроде ассенизатора.
Helia   | 26.10.2007 18:14
Пайташ | 26.10.2007 15:22

Не заперечуєте, що для моральної підтримки я вибрала російській вірш?

Вянет лист. Проходит лето.
Иней серебрится...
Юнкер Штидт из пистолета
Хочет застрелиться.
Погоди, безумный, снова
Зелень оживится!
Юнкер Шмидт! чесное слово,
Лето возвратится!
К. Прутков
Beware   | 26.10.2007 19:24
Пайташ:
Це ще недобралися до моєї статті "пяні собаки". Ох доберуться. Мінусів з десяток наставлять. Ляпота.
Пайташе, дорогенький, ви – як дитина!)) За що мені подобається чоловіча стать – це що ви, хлопчаки, ніколи не дорослішаєте. І слава богу. Правда, деякі з вас круті до не підходизни, і деякі непрохідно зіпсовані, але я б дубу дала тільки у жіночому королівстві за 5 хвилин. Але, боронь боже, Пайташе, якби ви колись стали диктатором. Жити б у такому світі було б неможливо. Ви б весь кисень з*їли. Уявляю що мені зараз "навісять" також!
Helia:
Вянет лист. Проходит лето.
Иней серебрится...
І справді ляпота. Сумую я за осінню.
Олег Ус   | 26.10.2007 22:28
ДВА ЖЕЛАНИЯ

1

Жить на вершине голой,
Писать простые сонеты...
И брать от людей из дола
Хлеб вино и котлеты.

2

Сжечь корабли и впереди, и сзади,
Лечь на кровать, не глядя ни на что,
Уснуть без снов и, любопытства ради,
Проснуться лет чрез сто.

Саша Черный.
Олег Ус   | 26.10.2007 22:30
Helia – "Вам в копилочку":)

ДО РЕАКЦИИ

(Пародия)

Дух свободы... К перестройке
Вся страна стремится,
Полицейский в грязной Мойке
Хочет утопиться.

Не топись, охранный воин, -
Воля улыбнется!
Полицейский! будь покоен -
Старый гнет вернется...

Саша Черный.
Пайташ   | 29.10.2007 10:28
Пайташ:
Це ще недобралися до моєї статті "пяні собаки". Ох доберуться. Мінусів з десяток наставлять. Ляпота.
Добралися... І наставили!!!!Легко бути пророком до реакції на написане, чи опубліковане мною.
Пайташ   | 29.10.2007 10:31
Valeriy:


Пайташ:
Стрілець:
У Мандрівника з'явився конкурент?
Та ні Стрільче. Я цим рідко бавлюся. Та і день сьогодні дійсно чудовий.
Пайташ:
Олена Олійник:
Охх-ххх. Далась Вам эта поэзия. К тому же у нас дождь. И Странник никакой не мандривник. Стругацких почитайте. По их версии это прогрессор – представитель высокоразвитой цивилизации на планете с низкоразвитой цивилизацией. Что-то вроде ассенизатора.
А ви кажете далася вам поезія. Значить далася і вам також... Коли і ви про літературу а не про політику. А дощ? Що дощ... Вічних дощів не буває. Буде і на вашій вулиці сонце!
Пайташ   | 29.10.2007 10:33
Helia:
Пайташ | 26.10.2007 15:22

Не заперечуєте, що для моральної підтримки я вибрала російській вірш?

Вянет лист. Проходит лето.
Иней серебрится...
Юнкер Штидт из пистолета
Хочет застрелиться.
Погоди, безумный, снова
Зелень оживится!
Юнкер Шмидт! чесное слово,
Лето возвратится!
К. Прутков
Чудово. Ліпше всякої політики. Достеменно ліпше.
Пайташ   | 29.10.2007 10:42
Beware:
Пайташ:
Пайташе, дорогенький, ви – як дитина!)). Але, боронь боже, Пайташе, якби ви колись стали диктатором. Жити б у такому світі було б неможливо. Ви б весь кисень з*їли. Вянет лист. Проходит лето.
Иней серебрится... Сумую я за осінню.
А це ж прекрасно, шановна Беваре бути дитиною в 60. Адже основна якість дитинства – допитливість. А сум по рідній осені я вам і цього тижня трішки компенсую фоторепортажами. А на рахунок мого диктаторства...
З інших відділів питаються моїх підопічних:"Як ви з таким начальником принциповим працюєте. Він мабуть вас вже замучив?" " А мої їм відповідають, що краще бути принциповим, але допомагати у всьому і вчити
Пайташ   | 29.10.2007 10:50
ніж бути безхребетним, але не надавати допомоги в скрутних ситуаціях. І в мене є прислівя: "Невдача моєї служби – це моя особиста невдача і моє невміння навчити підлеглих, а успіх служби – це успіх колективу і моє вміння їх чомусь навчити". Адже я і ніхто на цьому світі не вічний. Так що який би з мене був диктатор і чи було б добре при моїй диктатурі!?? Але я ніколи не був прихильником диктаторства. Я люблю свободу. І не заважаю іншим також любити свободу і бути відносно вільними, на скільки це можливо в нашому світі. Але за свободу треба платити, а плата за неї – постіно бути напоготові, як до радощів так і до проблем. Ніколи не розслаблятися. Навіть коли відпочиваєш. Інакше – катастрофа